Пошук за тегом «перевезення»

У Дрогобицькій РДА перевірять правові підстави оголошення міською владою Дрогобича конкурсу з перевезення пасажирів
Для відкриття нових маршрутів загального користування з перевезення пасажирів організатор перевезень має отримати та погодити паспорти маршрутів з Державною службою України з безпеки на транспорті.
Відсьогодні на Львівщині почали діяти нові обмеження на перевезення пасажирів
Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах області здійснюються лише за наявності відповідних докумен
Перевізників Дрогобицького району закликали пильно дотримуватись нових карантинних обмежень «червоної зони»
У зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19, госпіталізацій та смертності, районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району.
​Вартість проїзду на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» знизили на 2 гривні
З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Відтак пасажири були змушені сплачувати за проїзд вже 14 гривень.
​Як працює громадський транспорт у районі говорили з перевізниками
У Дрогобицькій РДА обговорили роботу громадського транспорту на території району, а також презентували систему відстеження руху громадського транспорту в режимі онлайн.
​З перевізником на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» розірвали договір
Дрогобицька районна державна адміністрація достроково розірвала договір на перевезення пасажирів на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» з діючим перевізником - приватним підприємством «Галич-Авто».
Повернути вартість проїзду за маршрутом «Дрогобич-Михайлевичі» до старої ціни, - перевізнику поставили вимогу
У понеділок, 16 серпня, у Дрогобицькій РДА відбулася зустріч першого заступника голови Романа Шлярпа з керівником підприємства «Галич-Авто» Ростислава Кобильника, який забезпечує перевезення на маршруті «Дрогобич-Михайле
Підвищення тарифу на проїзд за маршрутом «Дрогобич-Михайлевичі» перевізник обгрунтовуватиме у Дрогобицькій РДА
З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Тепер пасажири повинні сплачувати за проїзд 14 гривень.
Контроль за діяльністю перевізників на міжміських маршрутах Дрогобицького району – посилюється
Фото з мережі Інтернет У Дрогобицькому районі буде проводитись більше перевірок у сфері пасажирських перевезень, а також контроль щодо дотримання перевізниками умов тендерних договорів з обслуговування міжміських автобус