Пошук за тегом «перевезення»
Для відкриття нових маршрутів загального користування з перевезення пасажирів організатор перевезень має отримати та погодити паспорти маршрутів з Державною службою України з безпеки на транспорті.
Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах області здійснюються лише за наявності відповідних докумен
У зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19, госпіталізацій та смертності, районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району.
З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Відтак пасажири були змушені сплачувати за проїзд вже 14 гривень.
У Дрогобицькій РДА обговорили роботу громадського транспорту на території району, а також презентували систему відстеження руху громадського транспорту в режимі онлайн.
Дрогобицька районна державна адміністрація достроково розірвала договір на перевезення пасажирів на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» з діючим перевізником - приватним підприємством «Галич-Авто».
У понеділок, 16 серпня, у Дрогобицькій РДА відбулася зустріч першого заступника голови Романа Шлярпа з керівником підприємства «Галич-Авто» Ростислава Кобильника, який забезпечує перевезення на маршруті «Дрогобич-Михайле
З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Тепер пасажири повинні сплачувати за проїзд 14 гривень.
Фото з мережі Інтернет У Дрогобицькому районі буде проводитись більше перевірок у сфері пасажирських перевезень, а також контроль щодо дотримання перевізниками умов тендерних договорів з обслуговування міжміських автобус








