Анонси

Українці зможуть моніторити наявність препаратів: У МОЗ запустили пілот системи обліку ліків "e-Stock"
Міністерство охорони здоров’я України разом із Медичними закупівлями України запустили пілот системи обліку ліків та медичних виробів «e-Stock».
Без походів до сервісних центрів МВС: в Дії можна буде подати заяву на заміну посвідчення водія у Дії. Долучайтеся до бета-тесту послуги
Незабаром у застосунку Дія можна буде подати заяву на обмін посвідчення водія. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням. Під час повномасштабної війни в Україні автоматично подовжили термін дії посвідчення водія.
Пришвидшуємо цифровізацію України: Верховна Рада прийняла законопроєкт про Національну програму інформатизації
Верховна Рада підтримала законопроект № 6241 «Про Національну програму інформатизації» в цілому. «За» проголосували 286 депутатів.
Без черг, довідок та походів в держоргани: в Дії можна буде змінити місце проживання ВПО та скасувати статус. Долучайтеся до запису на бета-тест
Незабаром розпочнеться бета-тестування двох нових послуг в Дії для внутрішньо переміщених осіб – зміна фактичного місця проживання та скасування статусу ВПО.
НБУ випустить сувенірну монету, присвячену Соломії Крушельницькій
Вже з 19 жовтня сувенірна монета номіналом 2 гривні буде доступною для покупців. «Історія Соломії Крушельницької – це яскравий шлях успіху талановитої, харизматичної та цілеспрямованої українки.
Охочих запрошують на лекцію, присвячену впливу пожеж на архітектуру
У четвер, 6 жовтня, відбудеться лекція «Археологія вогню: найдавніші пожежі нашого краю у світлі архітектурно-археологічних досліджень».
Військові облігації, пільгова іпотека: Михайло Федоров розповів про нові послуги, які з'являться в Дії
Попри війну, економіка країни працює: бізнес сплачує податки, митниця функціонує, українці отримують соціальні виплати. І все це можливо завдяки цифровим рішенням.
Укрпошта анонсує випуск перших благодійних поштових марок, які присвячені псу Патрону
1 вересня Укрпошта презентуватиме шостий поштовий випуск воєнного часу, який присвячений найвідомішому песику-розмінувальнику Патрону.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.