Мешканців Дрогобиччини запрошують долучитися до «Ланцюга Єдності»
22 січня Україна відзначатиме важливі історичні дати: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Цьогоріч 105-а річниця Дня Соборності України.
У Дрогобичі відбудеться міжнародний літературно-мистецький проєкт «Друга Осінь»
19–20 листопада 2023 вже у двадцять друге відбудеться щорічний міжнародний літературно-мистецький проєкт «Друга Осінь», присвячений роковинам загибелі Бруно Шульца, ініційований Полоністичним науково-ін
29 жовтня у Трускавці відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Співай задля перемоги»
Серед виконавців - ХАС, гурти «МЕРІ», TRAVINSKIY & ROMARO та Ірина Навроцька. Початок о 16:00.
Благодійна веломандрівка "В єдності наша сила" 2023
Запрошуємо всіх мешканців та гостей Східницької громади долучитися до цієї велосипедної події. 30 вересня у смт Східниця відбудеться Благодійна веломандрівка "В єдності наша сила" 2023.
У Трускавці відкриють тематичну виставку «Із полум’я зродились» за участі Олега Скрипки
29 вересня у Трускавці у Художньому музеї імені Михайла Біласа відкриють виставку «Із полум’я зродились».
17 вересня в с. Довге Гірське відбудеться XVIII Хресна Дорога
Цієї неділі 17 вересня у селі Довгому Гірському відбувається XVIII традиційна Хресна дорога на гору Небесної сотні, яка є найвищою вершиною Дрогобиччини.  Початок о 12:00 год.
Культурні вихідні: куди піти цими вихідними у Дрогобицькому районі, щоб із користю провести дозвілля
Заходи на 26 серпня у Дрогобицькій громаді:   15:00 «Я син народу що в гору йде» (ознайомлення дітей з цікавинками про Франка: «Невідомий Франко») Бібліотека-філіал с.Нагусвичі. вул. 1.
Як провести своє дозвілля в районі? Пропонуємо Вашій увазі декілька варіантів: 18 серпня  о 16:00 год -  Привітання з Преображенням Господнім «Благодатний нині час! Щедрий Спас прийшов до нас!
Культурні вихідні: куди піти в Дрогобицькому районі, щоб із користю провести дозвілля
12-13 серпняу  Дрогобичі відбудеться чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту Дрогобич прийматиме чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шоссе, а також велогонку на призи заслуженого майст