В Україні

«Хочу своїми діями наблизити нашу перемогу, щоб моя дитина більше ніколи не знала, що таке війна», - доброволець бригади «Лють»
Вже понад місяць він тренується у складі штурмової бригади Національної поліції України «Лють», щоб стати сильнішим у боротьбі з ворогом.
Які освітні послуги доступні на Гіді з державних послуг?
Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці.
Програма медичних гарантій включає безоплатне проведення КТ і МРТ для онкохворих, які лікуються амбулаторно
КТ і МРТ – передбачені в низці пакетів Програми медичних гарантій. У тому числі МРТ й КТ з внутрішньовенним контрастуванням.
Вступили в дію нові правила перевезення пасажирів, багажу та пошти залізничним транспортом: що змінилось
Зміни внесли за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та інших причетних органів.
Допомогти оборонцям неба ПвК «Захід» можна через телеграм-додатки: як це зробити
Якщо бачите підозрілу ворожу ціль (крилату ракету чи ворожий дрон) – повідомте про нього оборонцям неба у додатку «єППО» чи «Щось летить».
На обласних олімпіадах 13 учнів з Дрогобиччини здобули призові місця
З 21 січня по 26 лютого на Львівщині проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх навчальних предметів.
Мінцифри розширює функціонал шерингу авто: незабаром в Дії можна буде скасувати належного користувача
Команда Мінцифри працює над розширенням функціоналу шерингу авто в Дії і незабаром у застосунку можна буде скасувати належного користувача. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням.
Прем’єр-міністр України та Віце-президент Світового банку обговорили реалізацію спільних проектів
У Києві, 23 березня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде.
«Гвардія наступу»: етапи, які має пройти кандидат, аби стати частиною новосформованих штурмових бригад
В Україні виникла потреба в додаткових силах оборони. З огляду на це, з лютого 2023 року за ініціативи Міністерства внутрішніх справ почали формувати нові штурмові бригади «Гвардія наступу».