В Україні

За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської створено проект "Скажи чесно, як ти?".
Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.
Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтв
В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни»
«Діти війни» – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортован
Як безпечно користуватися Bluetooth?
Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді
24 роки тому зафіксували першу масову епідемію комп’ютерного хробака. Саме тоді фахівці задумалися над комплексним підходом до інформаційної безпеки.
У МОЗ розповіли, як діяти, якщо необхідна інгаляція, а електрики немає
Міністерство охорони здоров'я України зібрало декілька порад, як діяти, якщо лікар призначив дитині інгаляції, а електрики вдома немає.
Мінреінтеграції: Як змінити реєстрацію місцезнаходження бізнесу через «Дію»?
На гарячу лінію Мінреінтеграції надходить чимало запитань від ФОПів, яким довелося покинути тимчасово окуповані території. Людей цікавить, як перереєструвати місцезнаходження бізнесу через портал «Дія»?
Рекомендацій, як правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення
При відновленні електропостачання споживачі відразу вмикають потужні електроприлади. Це спричиняє одночасний значний ріст навантаження та аварії на електромережах.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.