В Україні

В Україні буде створено Національний корпус кримськотатарської мови
Умежах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки в Україні буде створено Національний корпус кримськотатарської мови (НККМ).
«Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців
Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги.
Застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про хімічну та радіаційну небезпеку
Сповіщення застосунку «Повітряна тривога» — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами сповіщень про тривоги.
Запуск програми єРобота — один із ключових елементів державної підтримки роботи й розвитку бізнесу
Уряд виділив Міністерству економіки чергових 45 млн гривень, які будуть спрямовані на безповоротні гранти для створення нових переробних підприємств. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Яка вакцина є у пунктах щеплення: підкаже новий телеграм-бот від МЗУ
Щоб перемогти ворога, ми маємо бути сильні та згуртовані, тож підтримка колективного здоров’я зараз є важливою як ніколи.
Відправлено перше судно з продовольством з порту «Південний»
В ході реалізації «зернової ініціативи» сьогодні вранці з порту «Південний» вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством – балкер SACURA прямує до Італії.
Сьогодні ми відзначаємо День військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ.
Нині військовий зв’язок – це технічна основа ЗСУ, а воїни-зв’язківці по праву належать до інтелектуальної еліти героїчного Українського війська.
Гранти на теплиці: умови створення власної справи в межах «єРобота»
В межах нової урядової програми «єРобота» передбачено надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Порядок надання грантів на теплиці затверджений постановою Кабінету Міністрів України.
Підтримка бізнесу в умовах війни: Ольга Стефанішина обговорила з компаніями подальшу інтеграцію до ЄС
Рішення про статус кандидата означає, що Україна приєднається до спільного ринку ЄС, поступова інтеграція до якого відбуватиметься вже зараз.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.