Велике будівництво

«Велике будівництво-2021»: На Дрогобиччині з’явився центр «Дія» та стартувало будівництво нових доріг і шкіл
Впродовж 2021 року у Дрогобицькому районі у межах програми Президента України «Велике будівництво» зводили та влаштовували масштабні інфраструктурні об’єкти.
У Дрогобицькому районі триває велике будівництво трьох масштабних об’єктів
У Дрогобицькому районі у межах президентської програми «Велике будівництво» зводять масштабні сучасні об’єкти.
Дрогобич спортивний: З обласного бюджету скерують кошти на облаштування спортмайданчиків
У Львівській обласній раді депутати проголосували за внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.
Велике будівництво нового Центру адмінпослуг у Дрогобичі планують завершити до кінця року
У Дрогобичі за програмою Президента України «Велике будівництво» зводять сучасний центр надання адміністративних послуг - центр публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич».
Велике будівництво: Траса "Н-17 Львів - Радехів - Луцьк, с. Гайок"
На автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк поблизу села Гайок проводять активні будівельні роботи. У межах програми Президента Велике будівництво вже кілька тижнів поспіль будують основний міст.
Велике будівництво об’їзної дороги Трускавця
У межах програми Президента "Велике будівництво" триває будівництво об’їзної дороги Трускавця. Новозбудована ділянка дороги сягатиме майже 4 кілометри, а її вартість - 224, 8 мільйонів гривень.
​Об’їхати Дрогобиччину велосипедом: У вересні має стартувати велике будівництво велотрас
Ще до кінця цього року довкола Борислава планують збудувати велодоріжки й велотраси різної складності загальною протяжністю 34,32 км, облаштують байк-парк.
​Велике будівництво: Проєкт дороги 2018 року Дрогобич-Самбір на завершенні
Повна відмова громадського транспорту курсувати з Дрогобича до Самбора та в зворотньому напрямку і навіть загублені колеса від авто прямісінько під час руху на дорозі.
​Будівництво об’їзної Трускавця планують завершити до кінця року
Будівництво нової дороги, яка з’єднає Трускавець із Дрогобичем, планують завершити вже до кінця 2021 року.