Міжнародна співпраця

Французько-українська співпраця: у Дрогобичі посилюватимуть роботу із Почесним Консульством Франції
Дрогобицька районна військова адміністрація посилює міжнародну співпрацю у місті та регіоні, відтак йдеться про можливості співпраці французько-українських відносин.
Жінок-фермерок запрошують на безкоштовну освітньо-грантову програму TalentA-2023
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України.
Постійний конкурс творців "Це крафт"
Фонд ЦЕ КРАФТ запровадив “Постійний конкурс творців” з метою підтримки мікропідприємців крафтовиків і ремісників. За умовами конкурсу всі охочі можуть подати ідеї на виготовлення творчого продукту (прототипу).
Міжнародний Медичний Корпус та Дрогобицька РВА продовжують співпрацю на Дрогобиччині
У понеділок, 13 березня, представники Міжнародного Медичного Корпусу приїхали у Дрогобицький район для продовження налагодження співпраці разом із Дрогобицькою районною військовою адміністрацією задля підтримки ВПО нашого району.
Дрогобицька РВА налагоджує співпрацю у польському контексті
Дрогобицька районна військова адміністарція продовжує працювати у напрямку налагодження міжнародного партнерства та співпраці.
На Дрогобиччину приїхав французький режисер Бернар-Анрі Леві
В Україну та зокрема на Дрогобиччину приїхав культовий французький письменник, сучасний філософ, журналіст та режисер — Бернар-Анрі Леві.
Продовжується конкурс інвестиційних проектів для представників малого бізнесу
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме до 21 квітня 2018 року.
На Львіщині відкрили «пункт незламності» у синагозі
На Львівщині відкрили «пункт незламності» у Дрогобицькій хоральній синагозі, в одній із найбільших у Галичині. Відкриття «пункту незламності» у синагозі відбулося 14 лютого. Ініціатором ідеї стала Дрогобицька районна військова адміністрація.