​Як працює громадський транспорт у районі говорили з перевізниками

​Як працює громадський транспорт у районі говорили з перевізниками

У Дрогобицькій РДА обговорили роботу громадського транспорту на території району, а також презентували систему відстеження руху громадського транспорту в режимі онлайн.

У п’ятницю, 10 вересня, у Дрогобицькій РДА відбулася нарада з представниками приватних підприємств, які забезпечують перевезення пасажирів на території Дрогобицького району. У зустрічі взяли участь керівник управління транспорту та зв'язку Львівської ОДА Степан Рудницький, перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, а також предстаники територіальних громад району.

Під час наради обговорили порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування на території району. Зокрема, йшлося про необхідність налагодження процесу відшкодування у Дрогобичі та Бориславі, де його проводять не всім перевізникам, але лише тим, які працюють в межах міст.

Окрім цього, на нараді окреслили основні моменти підтриманого Верховною Радою України Закону про автотранспорт, яким передбачено зміни щодо організації пасажирських перевезень. Відповідно до нього, забезпечення організації пасажирських перевезень у межах області покладається на виконавчий орган ради, що представляє інтереси відповідної територіальної громади та обласні державні адміністрації.

Також керівник управління транспорту та зв'язку Львівської ОДА Степан Рудницький презентував перевізникам систему відстеження руху громадського транспорту в режимі онлайн, яка напрацьована за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації. Відповідні інформаційні матеріали, які інформуватимуть пасажирів про таку можливість, вже з'явилися у громадському транспорті району. Аби скористатися такою можливістю, необхідно завантажити мобільний додаток «EasyWay» або ж перейти за посиланням - https://www.eway.in.ua

17:20
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.