В регіоні

Добровольці територіальних громад Дрогобицького району проходять військові навчання
У Дрогобицькому районі учасники добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ) проходять військові та медичні навчання для кращого освоєння військової справи.
Складати національний мультитест абітурієнти Дрогобиччини будуть у 4 навчальних закладах району
Війна внесла свої корективи у вступну кампанію 2022-го року. Цьогоріч звичне усім ЗНО замінили спрощеним Національним мультипредметним тестом, який здаватимуть українські студенти для вступу у вищий навчальний заклад.
Бориславській громаді передали сучасний УЗД апарат з Іспанії
Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Благодійним Фондом Коло та у співпраці з іспанськими партнерами, а саме організацією Aga-Ucraina, передали дороговартісне УЗД обладнання для Бориславської громади.
Піврічні надходження до держбюджету з Дрогобичини склали більше 1 мільярда гривень
1 мільярд 30 мільйонів гривень податків сплатила Дрогобиччина до державного бюджету України за перше півріччя 2022 року. Зокрема у червні виплати становили 127 мільйонів гривень.
Переселенці у Дрогобицькому районі отримали перший транш допомоги від криптобіржі  “Binance”
На початку червня цього року Дрогобицька районна військова адміністрація у співпраці з провідною біржею криптовалют “Binance” та благодійною ініціативою «Паляниця» розпочали проєкт, який має на ме
За період «нульового розмитнення» на Дрогобиччину в’їхало  у 5,5 разів більше автомобілів
Впродовж пільгового періоду розмитнення транспортних засобів у Дрогобицькому районі з-за кордону ввезли у 5,5 разів більше транспортних засобів, ніж за аналогічний період минулого року.
У Трускавець з робочим візитом відвідав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко
У понеділок, 4 липня, у Трускавець з робочим візитом прибув Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
У Дрогобицькій РВА напрацьовують план ресоціалізації переселенців у районі
Від початку російсько-української війни у Дрогобицькому районі зареєструвалось більше 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це здебільшого українці зі східних та південних частин країни.
2 Галицька бригада  Національної Гвардії України святкує своє 30-річчя
Українські захисники продовжують писати історію та відгортати сторінку Визвольних змагань наших предків. Їхнє служіння для країни буде увіковічнена назавжди.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.