В регіоні

Синоптики попереджають про мокрий сніг та ожеледицю
Закликаємо водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем. На Львівщині з 18 по 20 березня І рівень небезпечності – жовтий.
У Верхньому Дорожеві провели змагання з волейболу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч»
12 березня відбувся І кущовий тур ІІ етапу змагань з волейболу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Пенсійний фонд України продовжує фінансувати виплати за березень
Станом на 13 березня 2024 року пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямували 1 758,8 млн грн, що становить 50,0 % місячної потреби.
На Дрогобиччині відбувся районний етап обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвячений Дню Героїв України
Інтелектуальні змагання відбулись сьогодні у приміщення Дрогобицького центру культури та мистецтв «Каменяр».
На Львівщині збиратимуть книжки для областей, які постраждали через російську агресію: як долучитись
З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочинається Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».
У Дрогобицькій РВА напрацьовують способи обліку осіб, які надають соціальні послуги з догляду
Особи, які зайняті постійним доглядом за хворою дружиною, дитиною, батьками (своїми чи одного з подружжя) тощо, мають право на відстрочку від мобілізації у період воєнного стану.
На Дрогобиччині освятили триповерховий шпиталь «Карітасу» імені Івана Павла ІІ для підтримки потребуючих⠀
Ще у 2023 році БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії завершив будівництво триповерхової будівлі-шпиталю, який почесно носить ім’я Івана Павла ІІ.
Львівська ОВА змінила критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими
Критерії переглянули та спростили, тому більша кількість підприємств, установ, організацій Львівщини зможе отримати статус «критично важливих» і відповідно отримати можливість забронювати частину своїх праців
Дрогобицький та Меденицький коледжі отримали 50 тисяч євро на розвиток профтехосвіти
У межах Меморандуму про взаємодію та співпрацю двох профтехзакладів освіти району з Благодійним фондом «КОЛО» та Дрогобицькою районною військовою адміністрацією команда БФ «КОЛО» подала проєкт під