Підвищення тарифу на проїзд за маршрутом «Дрогобич-Михайлевичі» перевізник обгрунтовуватиме у Дрогобицькій РДА

Підвищення тарифу на проїзд за маршрутом «Дрогобич-Михайлевичі» перевізник обгрунтовуватиме у Дрогобицькій РДА

З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Тепер пасажири повинні сплачувати за проїзд 14 гривень.

До Дрогобицької районної державної адміністрації надійшли скарги від жителів Михайлевич, які вважають таке підняття тарифу необгрунтованим та незаконним.

Під час зустрічі з першим заступником голови Дрогобицької РДА Романом Шлярпом мешканки села зазначили, що вартість проїзду на маршруті з 1 січня вже піднімали на одну гривню. Тоді перевізник пояснив таке здорожчання збільшенням розміру мінімальної заробітної плати. Зараз ціна зросла аж на 3 гривні і об’єктивних причин для підняття тарифу на таку суму, за переконаннями людей, немає, адже заробітні плати чи пенсії, з яких і оплачують за проїзд пасажири, не зростали.

В Михайлевичах немає ні аптеки, ні амбулаторії, тому всім, зокрема пенсіонерам, доводиться їхати до Дрогобича і зростання ціни на 3 гривні в обидва боки негативно позначиться на їх фінансовому стані, — роз’яснили мешканки села.

Роман Шлярп, перший заступник голови Дрогобицької РДА, зазначив, що реагуючи на звернення, відповідальні структурні підрозділи вже розглядають юридичне підгрунтя підняття тарифу перевізником.

«На разі ми аналізуємо правове поле, відповідно до якого перевізник мав право на підняття тарифу. Вже у цю п’ятницю ми проведемо зустріч з керівником підприємства «Галич-Авто», який забезпечує перевезення на цьому маршруті, де будемо говорити про грунтовність підняття тарифу та його зниження. В будь-якому випадку інтереси громади — на першому місці», — наголосив Роман Шлярп.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:12
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.