​З перевізником на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» розірвали договір

​З перевізником на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» розірвали договір

Дрогобицька районна державна адміністрація достроково розірвала договір на перевезення пасажирів на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» з діючим перевізником — приватним підприємством «Галич-Авто».

Відповідне розпорядження 6 вересня підписав перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп. Відповідно до тексту документу, договір буде розірвано 27 вересня.

Підставою для цього слугувало систематичне порушення перевізником умов договору, про що були складені відповідні акти. Впродовж визначеного періоду перевізник мав право усунути недоліки, однак не виконав цього. Серед зафіксованих порушень, як зазначають в управлінні розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької РДА, зокрема – невидача квитків водіям автобусів, самовільна заміна автотранспорту, відсутність спеціального ознакування для осіб з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, з 3 серпня вартість проїзду з Михайлевич до Дрогобича зросла на 3 гривні та становить вже 14 гривень. Через це мешканці села Михайлевичі неодноразово скаржились до Дрогобицької РДА. Відтак у райдержадміністрації відбулася низка зустрічей як з мешканцями, так і перевізником.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:39
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.