До уваги

Портал ДІЯ: відновлення втрачених документів
У разі втрати свідоцтва або витягу про народження, смерть, зміну імені та шлюб, ви можете замовити його повторну видачу на порталі Дія.
Пенсійне посвідчення з'явилось у Дії
Завдяки спільним зусиллям Міністерство цифрової трансформації України та Пенсійного фонду України сьогодні пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку Дія.
З 1 жовтня передбачено додатковий соціальний захист окремих категорій осіб
Для осіб віком від 70 до 75 років встановлюється компенсаційна виплата у розмірі до 300 гривень.
Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу
Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж.
Найбільший медичний центр Львівщини «MonoDoctor» пропонує долучитись до марафону здоров’я
Нещодавно у Львові запрацював найбільший медичний центр та перший медичний хаб в Україні «MonoDoctor».
Онлайн-реєстр підприємств-забруднювачів: схвалили законопроєкт щодо онлайн-системи даних викидів та перенесення забруднювачів
Верховна Рада України схвалила законопроєкт «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів».Над його розробкою працювало Міндовкілля спільно з експертами європейського проєкту APENA 2.
Укрпошта ввела в продаж конверт «Ласкаво просимо до пекла»
На ньому — ілюстрація Романа Чалого, який малював її для конкурсу ескізів до марки «Доброго вечора, ми з України». Перемогу не здобув, проте отримав 200 тисяч голосів від українців.
В межах ринку землі на Львівщині продали понад 1200 гектарів паїв
З 1 липня 2021 року в області уклали правочинів на 3142 га, з яких 1200 га – це площі проданих 917 земельних паїв. За період повномасштабної війни продали 326 паїв на площу 448 га.
Незламний навіть з протезом: як захисник з Дрогобиччини проходить реабілітацію в Америці
Український захисник та герой України - Микола Кобільник з позивним “Енейко” після важких боїв на східних та південних напрямках України, де хоробро боровся з російським ворогом, сьогодні проходить реабілітац
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.