Головні

Дрогобицька громада отримала ще майже 700 тис. грн на співфінансування мікропроєктів
На реалізацію проєктів місцевих ініціатив минулого тижня Дрогобицька громада отримала 688 тисяч гривень. Ці кошти призначені для капітального ремонту та придбання обладнання по 4 об’єктах.
Меденицька громада отримала більше 300 тис. грн на поліпшення громадських пасовищ
Цього тижня Меденицька селищна рада отримала 310 тисяч гривень субвенції із спеціального фонду обласного бюджету для здійснення заходів із поліпшення громадських пасовищ.
Велике будівництво нового Центру адмінпослуг у Дрогобичі планують завершити до кінця року
У Дрогобичі за програмою Президента України «Велике будівництво» зводять сучасний центр надання адміністративних послуг - центр публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич».
Дрогобицька радіостанція перемогла у конкурсі журналістики «Четверта влада»
У вересні Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА оголосив про проведення обласного конкурсу журналістики для редакцій місцевих радіостанцій «Четверта влада».
Україна може отримати «митний безвіз» вже у 2022 році
Вже у 2022 році Україна очікує на приєднання до Європейської конвенції про єдиний транзит, або так званого «митного безвізу».
За минулу добу у районі провакцинували 1068 осіб від COVID-19
За четвер, 21 жовтня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 1068 осіб. У Дрогобицькій ТГ – 768 осіб, Бориславській ТГ – 181 осіб, Меденицькій – 48 осіб, Східницькій ТГ – 71.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.