Головні

«Хочу своїми діями наблизити нашу перемогу, щоб моя дитина більше ніколи не знала, що таке війна», - доброволець бригади «Лють»
Вже понад місяць він тренується у складі штурмової бригади Національної поліції України «Лють», щоб стати сильнішим у боротьбі з ворогом.
Які освітні послуги доступні на Гіді з державних послуг?
Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці.
Програма медичних гарантій включає безоплатне проведення КТ і МРТ для онкохворих, які лікуються амбулаторно
КТ і МРТ – передбачені в низці пакетів Програми медичних гарантій. У тому числі МРТ й КТ з внутрішньовенним контрастуванням.
Стартує обласний конкурс журналістики «Четверта влада» для редакцій ФМ радіостанцій
Заявки від учасників прийматимуть упродовж 20 днів.
Вступили в дію нові правила перевезення пасажирів, багажу та пошти залізничним транспортом: що змінилось
Зміни внесли за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та інших причетних органів.
Допомогти оборонцям неба ПвК «Захід» можна через телеграм-додатки: як це зробити
Якщо бачите підозрілу ворожу ціль (крилату ракету чи ворожий дрон) – повідомте про нього оборонцям неба у додатку «єППО» чи «Щось летить».
Комунальникам Трускавецької громади подякували за роботу та привітали з професійним святом
День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня.    Цього року свято припало на 19 березня, проте трускавецькі комунальники приймали вітання дещо пізніше.
Французько-українська співпраця: Дрогобицька РВА налагоджує роботу з Почесним Консульством Франції
Дрогобицька районна військова адміністрації посилює міжнародну співпрацю, зокрема йдеться про можливості співпраці французько-українських відносин.
На обласних олімпіадах 13 учнів з Дрогобиччини здобули призові місця
З 21 січня по 26 лютого на Львівщині проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх навчальних предметів.