Відсьогодні на Львівщині почали діяти нові обмеження на перевезення пасажирів

Відсьогодні на Львівщині почали діяти нові обмеження на перевезення пасажирів

Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах області здійснюються лише за наявності відповідних документів, а саме: довідки про наявність вакцинації (однією або двома дозами), негативного ПЛР або експрес-тесту зробленого не більше як за 72 години до моменту поїздки, а також довідки про одужання.

Обмеження не поширюються  на приватний транспорт, у якому перебувають люди, пов‘язані спільним побутом.

Про це у понеділок, 22 листопада, під час щотижневої апаратної наради голови Дрогобицької РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації зазначив керівник управління розвитку територій та інфраструктури Володимир Годяк.

За роз’ясненнями посадовця, відповідальність за недотриманням карантинних обмежень під час перевезень нестимуть безпосередньо пасажири. Завданням водія є попередити про наявність нових вимог щодо перевезення пасажирів, а не їх перевірка.

Перевірятимуть дотримання карантинних вимог у транспорті спеціальні робочі групи з числа представників поліції, Держпродспоживслужби та Дрогобицької РДА.

Зазначимо, що якщо пасажир  знаходиться без одягненої маски у громадському транспорті, то на такого громадянина можуть накласти штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. У випадку відсутності перелічених документів (сертифікатів та довідок про вакцинацію) пасажира оштрафують на 17 тисяч гривень.

14:05
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.