Новини

У Франції відбудеться міжнародний захід, присвячений Україні  «Дні української культури»
У Франції відбудеться цикл заходів, присвячених україснькій культурі. 19-20-21 травня 2023 року, у місті Ля-Сьйота (Франція) відбудеться міжнародний захід «Дні української культури у Франції».
На Дрогобиччині спільно з міжнародними партнерами розвиватимуть кінологічну службу ДСНС
Вчора, 11 квітня, у Дрогобицький район прибула німецька делегація, а саме представники організації “SOS Security Bayern”, що знаходиться у Німеччині та займається підготовкою службових пошукових собак та інструкторів-кінологів.
Степан Кулиняк зустрівся із військовим медиком НАТО
Україна продовжує отримувати міжнародну допомогу від іноземних партнерів. Цього разу із візитом на Дрогобиччину приїхав колишній військовий та медик збройних сил США — Девід Пластер.
Дрогобицька РВА долучилась до навчальних заходів міжнародної співпраці "Interreg NEXT Польща-Україна
У стінах Львівської обласної державної адміністрації провели перший етап заходів, повʼязаних з інформуванням та навчанням потенційних бенефіціарів роботи з проєктами Програми Interreg NEXT Польща-Україна.
Допомога для потребуючих дітей: на Дрогобиччину приїхала польсько-німецька делегація благодійників
Цієї суботи, 25 березня, на Дрогобиччину з офіційним візитом приїхала польсько-німецька делегація, щоби привезти гуманітарну допомогу для потребуючих дітей регіону.
Французько-українська співпраця: у Дрогобичі посилюватимуть роботу із Почесним Консульством Франції
Дрогобицька районна військова адміністрація посилює міжнародну співпрацю у місті та регіоні, відтак йдеться про можливості співпраці французько-українських відносин.
Міжнародний Медичний Корпус та Дрогобицька РВА продовжують співпрацю на Дрогобиччині
У понеділок, 13 березня, представники Міжнародного Медичного Корпусу приїхали у Дрогобицький район для продовження налагодження співпраці разом із Дрогобицькою районною військовою адміністрацією задля підтримки ВПО нашого району.
Дрогобицька РВА налагоджує співпрацю у польському контексті
Дрогобицька районна військова адміністарція продовжує працювати у напрямку налагодження міжнародного партнерства та співпраці.
На Дрогобиччину приїхав французький режисер Бернар-Анрі Леві
В Україну та зокрема на Дрогобиччину приїхав культовий французький письменник, сучасний філософ, журналіст та режисер — Бернар-Анрі Леві.
На Львіщині відкрили «пункт незламності» у синагозі
На Львівщині відкрили «пункт незламності» у Дрогобицькій хоральній синагозі, в одній із найбільших у Галичині. Відкриття «пункту незламності» у синагозі відбулося 14 лютого. Ініціатором ідеї стала Дрогобицька районна військова адміністрація.