Контроль за діяльністю перевізників на міжміських маршрутах Дрогобицького району – посилюється

Контроль за діяльністю перевізників на міжміських маршрутах Дрогобицького району – посилюється

Фото з мережі Інтернет

У Дрогобицькому районі буде проводитись більше перевірок у сфері пасажирських перевезень, а також контроль щодо дотримання перевізниками умов тендерних договорів з обслуговування міжміських автобусних маршрутів.

Про це йшлося під час щотижневої апаратної наради у понеділок, 26 липня, з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа.

Як наголосив Роман Шлярп, безпечність пасажирських перевезень та дотримання підприємцями-перевізниками задекларованих умов перевезення залишаються досить актуальним питанням для Дрогобицького району. На діяльність перевізників періодично скаржаться як жителі району, так виявляє порушення спеціальна комісія Дрогобицької РДА під час проведення інспекцій.

Так, за словами керівника розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької РДА Володимира Годяка, за 2 перевізниками вже зафіксовано факт повторного порушення умов договору з перевезення. Своєю чергою, це слугує підставою для подальшого розірвання договорів співпраці з перевізником, якщо той не усуне недоліки.

«Для забезпечення населення якісними та безпечними пасажирськими перевезеннями, ми зобов'язані докласти максимум зусиль для мінімізації порушень з боку перевізників щодо організації роботи. Тому ми беремо на особливий контроль це питання та посилимо контроль за діяльністю перевізників, бо від цього залежить рівень якості перевезень, якими щодня користуються тисячі жителів Дрогобицького району», — відзначив Роман Шлярп.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
22:23