Оголошення

Українці зможуть моніторити наявність препаратів: У МОЗ запустили пілот системи обліку ліків "e-Stock"
Міністерство охорони здоров’я України разом із Медичними закупівлями України запустили пілот системи обліку ліків та медичних виробів «e-Stock».
Без походів до сервісних центрів МВС: в Дії можна буде подати заяву на заміну посвідчення водія у Дії. Долучайтеся до бета-тесту послуги
Незабаром у застосунку Дія можна буде подати заяву на обмін посвідчення водія. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням. Під час повномасштабної війни в Україні автоматично подовжили термін дії посвідчення водія.
Пришвидшуємо цифровізацію України: Верховна Рада прийняла законопроєкт про Національну програму інформатизації
Верховна Рада підтримала законопроект № 6241 «Про Національну програму інформатизації» в цілому. «За» проголосували 286 депутатів.
Сьогодні 1 грудня - річниця Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України
Постановою Верховної Ради Української РСР “Про проголошення незалежності України” від 24 серпня 1991 року ухвалено рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення н
Сьогодні, 1 листопада, в Україні відзначають 104-тю річницю створення Західноукраїнської Народної Республіки
104 роки тому на ратушевій вежі княжого Львова замайорів синьо-жовтий прапор і було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку.
Без черг, довідок та походів в держоргани: в Дії можна буде змінити місце проживання ВПО та скасувати статус. Долучайтеся до запису на бета-тест
Незабаром розпочнеться бета-тестування двох нових послуг в Дії для внутрішньо переміщених осіб – зміна фактичного місця проживання та скасування статусу ВПО.
НБУ випустить сувенірну монету, присвячену Соломії Крушельницькій
Вже з 19 жовтня сувенірна монета номіналом 2 гривні буде доступною для покупців. «Історія Соломії Крушельницької – це яскравий шлях успіху талановитої, харизматичної та цілеспрямованої українки.
Охочих запрошують на лекцію, присвячену впливу пожеж на архітектуру
У четвер, 6 жовтня, відбудеться лекція «Археологія вогню: найдавніші пожежі нашого краю у світлі архітектурно-археологічних досліджень».