Воєнний стан

«Ми домінуємо у стрілкових боях і наводимо на противника страх», – десантник 80-тки про штурми під Бахмутом
Військовий Назар каже, що російські десантники в окупантів - на мінометах та гранатометах. Наші бійці домінують в ближніх боях, бо краще навчені штурмувати. «Коли ми штурмуємо, росіяни нічого не можуть зробити.
Стрілці тероборони Львівщини опановують нові види озброєння для знищення ворога
103 окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України перебуває більше року у зоні ведення бойових дій.
СБУ закликає власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції
СБУ закликає власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції, бо ворог може використовувати їх для обстрілів України.
Інформаційна безпека під час ракетних обстрілів: про що варто пам’ятати
Задля безпеки нашої країни в жодному разі не можна поширювати у соціальних мережах: фото і відео пусків наших ракет протиповітряної оборони; фото і відео позицій наших засобів ППО; інформацію про кількість побачених один
Мінреінтеграції нагадує алгоритм дій, якщо близька людина потрапила в полон
Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції нагадує алгоритм дій, якщо ви дізналися про потрапляння близької людини до ворожого полону.
Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло
Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених ві
В Україні почали діяти Закони щодо удосконалення роботи військово-лікарських комісій і питань оформлення документів для лікування військовослужбовців
26 травня Президент Володимир Зеленський підписав Закони щодо удосконалення роботи військово-лікарських комісій і питань оформлення документів для лікування військовослужбовців.
На Бахмутський напрямок з Дрогобиччини поїхали 4 авто
Ще 4 автомобілі поїхали допомагати відвойовувати Бахмут нашим хлопцям. Відправила їх Дрогобицька районна військова адміністрація спільно з міжнародними благодійниками.
Триває відбір на навчання до вищих військових навчальних закладів Збройних сил України
Повний термін навчання у таких закладах зараховується як термін проходження строкової військової служби.