​Вартість проїзду на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» знизили на 2 гривні

​Вартість проїзду на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» знизили на 2 гривні

З 3 серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Відтак пасажири були змушені сплачувати за проїзд вже 14 гривень.

Самі ж жителі Михайлевич вважали таке підняття тарифу доволі різким та необгрунтованим. До того ж вартість проїзду на маршруті з 1 січня цього року вже піднімали на одну гривню, до чого люди поставились з розумінням, враховуючи збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Але вже через чергове здорожчання аж на 3 гривні вони почали скаржились до Дрогобицької РДА.

Відтак у райдержадміністрації відбулася низка зустрічей як з мешканцями, так і перевізником. У результаті перемовин у перевізника – приватного підприємства «Транс-Екіпаж», яке на разі обслуговує цей маршрут, погодились на зниження ціни на 2 гривні. Так, тепер пасажири маршруту «Дрогобич-Михайлевичі» сплачують за проїзд 12 гривень.

«Ми неодноразово проводили зустрічі з людьми та перевізником. В цьому випадку ми були як на стороні людей у відстоюванні їх прав, так і враховували думку перевізника щодо економічної обгрунтованості тарифу. Зараз ми дійшли згоди, що вартість проїзду у розмірі 12 гривень буде взаємовигідною як для пасажирів, так і перевізника», — зазначив перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп.

Нагадаємо, нещодавно Дрогобицька районна державна адміністрація достроково розірвала договір на перевезення пасажирів на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» з приватним підприємством «Галич-Авто», через систематичне порушення умов договору.

18:27
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.