Безоплатна розмовна англійська для молодих публічних службовців
Щоб допомогти молодим публічним службовцям подолати мовний бар’єр та впевнено представляти Україну в глобальній комунікації, мовна програма Future Perfect та громадська організація ENGin запустили спільний проєкт
Для ветеранів і ветеранок лікування у стаціонарі безкоштовно за Програмою медичних гарантій
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів підготувало роз'яснення.
Синоптики попереджають про мокрий сніг та ожеледицю
Закликаємо водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем. На Львівщині з 18 по 20 березня І рівень небезпечності – жовтий.
У Верхньому Дорожеві провели змагання з волейболу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч»
12 березня відбувся І кущовий тур ІІ етапу змагань з волейболу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Військова частина А1108 відзначає День частини та створення бригади «Чорний ліс»
Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк насамперед подякував кожному військовослужбовцю та кожній військовослужбовиці за оборону територіальної цілісності та кордонів України.
Пенсійний фонд України продовжує фінансувати виплати за березень
Станом на 13 березня 2024 року пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямували 1 758,8 млн грн, що становить 50,0 % місячної потреби.
На Дрогобиччині відбувся районний етап обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвячений Дню Героїв України
Інтелектуальні змагання відбулись сьогодні у приміщення Дрогобицького центру культури та мистецтв «Каменяр».
На Львівщині збиратимуть книжки для областей, які постраждали через російську агресію: як долучитись
З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочинається Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».
Стартувала реєстрація на НМТ-2024
Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно. Про це інформує Міністерство освіти і науки України.