Новини

Допомога для ВПО: на Дрогобиччині переселенці отримали гуманітарну допомогу
У вівторок, 29 листопада, у консультаційно-координаційному центрі для ВПО при Дрогобицькій районній військовій адміністрації вимушені переселенці отримали допомогу від міжнародних фондів, з якими Дрогобицька РВА співпрац
За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської створено проект "Скажи чесно, як ти?".
Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.
На Дрогобиччині розгортають пункти Незламності
Кожен Пункт Незламності має бути готовим до роботи на випадок, як електроенергію у Дрогобицькому районі вимкнуть більше, ніж на 24 години.
Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтв
Дисидент та науковець Мирослав Маринович гуртує в українців в Англії
Українці продовжують гуртуватись по всьому світу, щоб продовжувати допомагати Україні у боротьбі з ворогом.
В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни»
«Діти війни» – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортован
Як безпечно користуватися Bluetooth?
Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Чехія готова передати на Львівщину джерела резервного живлення для об’єктів критичної інфраструктури
28 листопада, відбулась зустріч керівництва профільних департаментів Львівської ОВА з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові та представниками чеських компаній.
Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді
24 роки тому зафіксували першу масову епідемію комп’ютерного хробака. Саме тоді фахівці задумалися над комплексним підходом до інформаційної безпеки.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.