Пошук за тегом «громадський транспорт»
18 березня у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулася робоча нарада щодо цифровізації пільгових пасажирських перевезень.
В п'ятницю, 7 жовтня, відбулась нарада з перевізниками. Їм наголосили на важливості забезпечення належної роботи GPS-трекерів на приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування.
Учнів мистецьких шкіл Дрогобицького району громадський транспорт має возити безкоштовно. З такою ініціативою виступили депутати Дрогобицької районної ради.
Працівники управління транспорту та зв’язку перевірили дотримання вимог транспортного законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів у Дрогобицькому районі.
У Дрогобицькому районі продовжують регулярні перевірки на маршрутах приміського сполучень щодо дотримання правил перевезення пасажирів.
Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах Львівської області почали здійснюватися лише за наявності
У зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19, госпіталізацій та смертності, районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району.
У Дрогобицькій РДА обговорили роботу громадського транспорту на території району, а також презентували систему відстеження руху громадського транспорту в режимі онлайн.
Дрогобицька районна державна адміністрація достроково розірвала договір на перевезення пасажирів на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» з діючим перевізником - приватним підприємством «Галич-Авто».








