У Дрогобицькому районі тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень

У Дрогобицькому районі тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень

У Дрогобицькому районі продовжують регулярні перевірки на маршрутах приміського сполучень щодо дотримання правил перевезення пасажирів. Так, впродовж минулого тижня робоча група, сформована при Дрогобицькій РДА, перевірила роботу перевізників на напрямках «Дрогобич-Залокоть», «Дрогобич-Меденичі», «Дрогобич – Станиля» та «Дрогобич-Михайлевичі».

За словами начальника управління розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Володимира Годяка, на сьогоднішній день виявлено декілька порушень, котрі, зокрема, стосуються факту недотримання графіку маршруту та зміненого маршруту.

Попередньо перевізникам надано приписи на усунення виявлених порушень, виконання яких робоча група триматиме на контролі. У випадку регулярного недотримання правил перевезення пасажирів перевізнику загрожує розривання договору з надання таких послуг.

Ще однією проблемою за словами Володимира Годяка є нелегальні перевезення так званих «Євротаксі 2022» напряму Дрогобич-Львів. Проблема полягає  в тому, що транспорт позиціонує себе як таксі, а їхня максимальні кількість сидячих місць становить 8. Проте, водії цього маршруту грубо порушують правила, добираючи у дорозі вдвічі більше пасажирів, облаштовують додаткові місця, котрі не є пристосованими для подорожі. До слова, нагадаємо, що 28 грудня на кільці біля села Велика Горожанка близько сталась ДТП з маршрутним «Євротаксі 2022» «Дрогобич-Пустомити-Львів». Маршрутку винесло в кювет, де вона й перекинулась.

На маршрутах «Дрогобич-Трускавець» та «Дрогобич-Стебник» також виявлено порушення за фактом нелегальних пасажирських перевезень. Вони курсують без офіційного дозволу, тим самим наражаючи пасажирів на небезпеку, оскільки транспортні засоби, на яких безпосередньо здійснюють перевезення не проходять відповідного технічного огляду, а водії – медичного. Окрім того, не сплачують податки державі.

Зазначимо, що Дрогобицькому районі функціонує 7 перевізників. Один із них зареєстрований у Бориславській ТГ, три на території Дрогобицької ТГ, двоє у Східницькій ТГ, а один у Львові. Загалом у Дрогобицькому районі діє 72 маршрути.

 

 

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:15
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.