Пошук за тегом «громадський транспорт»
У понеділок, 16 серпня, у Дрогобицькій РДА відбулася зустріч першого заступника голови Романа Шлярпа з керівником підприємства «Галич-Авто» Ростислава Кобильника, який забезпечує перевезення на маршруті «Дрогобич-Михайле
Фото ілюстративне Мешканка Дрогобицького району, яка користується міжміським громадським транспортом зі сполученням «Борислав-Дрогобич», поскаржилася на недотримання перевізником цього маршруту графіку відправлень.

