Мобільні групи виявили 5 порушень карантинних обмежень в громадському транспорті району

Мобільні групи виявили 5 порушень карантинних обмежень в громадському транспорті району

Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах Львівської області почали здійснюватися лише за наявності відповідних документів, а саме: довідки про наявність вакцинації (однією або двома дозами), негативного ПЛР або експрес-тесту зробленого не більше як за 72 години до моменту поїздки, а також довідки про одужання.

Від початку цього тижня у межах Львівської області розпочали свою роботу мобільні групи, які перевіряють наявність у пасажирів відповідних документів. До складу групи входять працівники Укртрансбезпеки, поліції та управління транспорту та зв’язку.

У Дрогобицькому районі мобільні групи перевірили приміські маршрути на території Дрогобицької, Бориславської та Трускавецької громад.

Як повідомляють в управлінні розвитку та інфраструктури Дрогобицької РДА, за результатами перевірки зафіксовано вже 5 порушень. Відповідно поліцейські склали на порушників адмінпротоколи за ст.44-3 ч.2 КУАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також в управлінні в управлінні розвитку та інфраструктури додають, що через додаткові обмеження кількість пасажирів на маршрутах значно зменшилась. 

Перевірки здійснюють у всіх видах громадського транспорту, що здійснює внутрішньообласні перевезення, зокрема в міських, приміських і міжміських транспортних засобах області та електричках.

 

13:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.