У Дрогобицькому районі оштрафували нелегальних перевізників на суму понад 55 тис грн

У Дрогобицькому районі оштрафували нелегальних перевізників на суму понад 55 тис грн

Працівники управління транспорту та зв’язку перевірили дотримання вимог транспортного законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів у Дрогобицькому районі.

До перевірки залучили працівників  відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті та інспектори Управління патрульної поліції у Львівській області.

Під час перевірки склали  2 акти за порушення вимог статті 39 (відсутність дозвільних документів) тягне за собою накладення штрафу 17 000 грн) ЗУ «Про автомобільний транспорт».

При цьому, працівники Управління патрульної поліції у Львівській області склали 9 адміністративних протоколів за порушення вимог транспортного законодавства.

Нагадуємо, що з 25 липня до 25 серпня триває операція перевізник, в межах якої працівники відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті та інспектори Управління патрульної поліції у Львівській області перевіряють маршрутні транспортні засоби та складають адмінматеріали за порушення правил перевезення пасажирів та  відповідальних осіб.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:33
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.