Пошук за тегом «на щиті»
Роман Лесів з села Новий Кропивник Східницької громади понад рік вважався зниклим безвісти. Лише тепер офіційно підтвердили його загибель.
Сьогодні, 13 вересня, Дрогобицька громада прощається з захисником з Лішні, хоробрим воїном, який двічі ставав до зброї, боронячи Україну Володимиром Барицьким.
Дрогобицька громада попрощалася з захисником, воїном Юрієм Хом’яком. До лав ЗСУ він долучився 2022 році. Отримав поранення, однак, знову повернувся на фронт у лютому цього року.
Андрій Дуднік служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Він добровольцем став на захист України у 2024 році.
Дрогобичанин Володимир Ільчишин був призваний до лав ЗСУ у 2023 році. Служив у 67 батальйоні 103 бригади територіальної оборони України. Виконував бойові завдання у гарячих точках.
Сьогодні, 1 вересня, Дрогобицька громада прощається з полеглим героєм з Назарієм Костишиним. Народився захисник 30 січня 1995 року. Проживав у селі Михайлевичі Дрогобицької громади.
Сьогодні дві громади Дрогобиччини зустріли Воїнів, які, на жаль, повернулися до своїх домівок на щиті. Це дрогобичанин Іван Рубаш та трускавчанин Андрій Мельник Андрій Мельник був призваний до ЗСУ 1 січня 2025 року.
Дрогобиччина прощається з військовим Василем Кандуром, який з лютого 2023 року стояв на захисті України. Василь Кандур 2004 році брав активну участь у подіях Помаранчевої революції.
Сьогодні, 15 серпня, Дрогобиччина прощається із загиблим воїном, броничанином Ігорем Стецьківом, який був на захисті України з 2022 року. Воїн народився 5 квітня 1974 року у Брониці, тут проживав із сім’єю.








