У Трускавецьку громаду на щиті повернувся Володимир Мартинець

У Трускавецьку громаду на щиті повернувся Володимир Мартинець

Сьогодні у Трускавецьку громаду на щиті повернувся Володимир Мартинець.  Він служив з 26 лютого 2022 року.

Був сержантом, командиром 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини.  А 4220. За час проходження військової служби зарекомендував себе з якнайкращої сторони, функціональні обов’язки виконував сумлінно та якісно, відзначався високою особистою відповідальністю за доручену справу.

Загинув захисник 6 травня 2024 року біля населеного пункту Макарівка Донецької області. Вважався зниклим безвісти.

Щоб віддати шану Воїну, на Перехрестя Героїв прибули духовенство, рідні, начальниця Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РВА Світлана Маменька, представники громади, друзі, побратими.

Вічна пам’ять Герою!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:11