Сьогодні Дрогобиччина прощається з воїном Денисом Денисенком

У Стебник на щиті повернувся Денис Денисенко. Воїн родом з Прилуцького району Чернігівської області, там і проживав, поки не стало небезпечно залишатися.
Задля безпеки дітей у червні 2024 року перевіз родину на постійне проживання у місто Стебник. Працював водієм у Дрогобичі, а з липня цього року був призваний до лав ЗСУ та став на захист України.
На жаль, під час виконання обов’язків військової служби воїн загинув. У полеглого захисника залишилась кохана дружина, троє дітей, батьки та рідні.
Щоб віддати шану Воїну, на перехрестя Героїв прибули духовенство, рідні, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та службовці, представники громади, друзі, побратими.
Вічна пам’ять Герою!




