Пошук за тегом «на щиті»
Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Миколою Шлабаном Сьогодні, 14 серпня, Дрогобиччина прощається із полеглим воїном російсько-української війни Миколою Шлабаном. Микола Шлабан народився 27 вересня 1993 року.
Сьогодні, 13 серпня, Дрогобиччина прощається із полеглим воїном російсько-української війни Романом Лупійчуком. Захисник у лавах Збройних сил України служив з перших днів повномасштабного вторгнення окупанта.
Сьогодні, 12 серпня, Дрогобиччина прощається одразу з двома полеглими українськими героями. Віктор Косюта Більше року Захисник вважався зниклим безвісти. Від 3 серпня 2024 року не було зв’язку.
Сьогодні, 11 серпня, Дрогобиччина прощається з полеглим українським Героєм російсько-української війни - Олегом Губановим. Захисник був одним з добровольців, він став на захист України у 2015 році.
Сьогодні, 7 серпня, Дрогобиччина прощається із загиблим героєм російсько-української війни Любомиром Бреничем. Захисник народився 8 квітня 1988 року. Жив на вулиці Самбірській у Дрогобичі.
Дрогобицька громада прощається з Іваном Напханюком зі Запорізької області. Він евакуювався з родиною у Дрогобицьку громаду та став на захист України.
Бориславська громада прощається зі Захисником, мужнім Воїном Володимиром Леськівим. Він загинув в районі населено пункту Нова Січ Сумської області.
Бориславська та Дрогобицька громади сьогодні віддають шану воїнам, які стали на захист України та на щиті повернулися до домівок.
Сьогодні на щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник Назарій Сабат. З липня 2023 року він вважався зниклим безвісти. Назарій Сабат проживав у Дрогобичі, займався фасадними роботами.








