Пошук за тегом «на щиті»

Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Миколою Шлабаном
Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Миколою Шлабаном Сьогодні, 14 серпня, Дрогобиччина прощається із полеглим воїном російсько-української війни Миколою Шлабаном. Микола Шлабан народився 27 вересня 1993 року.
Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Романом Лупійчуком
Сьогодні, 13 серпня, Дрогобиччина прощається із полеглим воїном російсько-української війни Романом Лупійчуком. Захисник у лавах Збройних сил України служив з перших днів повномасштабного вторгнення окупанта.
Дрогобиччина прощається з двома полеглими героями: Віктором Косютою та Назарієм Лепаком
Сьогодні, 12 серпня, Дрогобиччина прощається одразу з двома полеглими українськими героями. Віктор Косюта Більше року Захисник вважався зниклим безвісти. Від 3 серпня 2024 року не було зв’язку.
Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Олегом Губановим
Сьогодні, 11 серпня, Дрогобиччина прощається з полеглим українським Героєм російсько-української війни - Олегом Губановим. Захисник був одним з добровольців, він став на захист України у 2015 році.
Дрогобиччина  прощається з полеглим героєм Любомиром Бреничем
Сьогодні, 7 серпня, Дрогобиччина прощається із загиблим героєм російсько-української війни Любомиром Бреничем. Захисник народився 8 квітня 1988 року. Жив на вулиці Самбірській у Дрогобичі.
У Дрогобицькій громаді провели в останню путь військового Івана Напханюка
Дрогобицька громада прощається з Іваном Напханюком зі Запорізької області. Він евакуювався з родиною у Дрогобицьку громаду та став на захист України.
На щиті повернувся у Бориславську громаду Володимир Леськів
Бориславська громада прощається зі Захисником, мужнім Воїном Володимиром Леськівим. Він загинув в районі населено пункту Нова Січ Сумської області.
Дрогобиччина прощається з Героями: на щиті повернулися Андрій Довгей та Іван Федека
Бориславська та Дрогобицька громади сьогодні віддають шану воїнам, які стали на захист України та на щиті повернулися до домівок.
Дрогобицька громада провела в останню путь захисника Назарія Сабата
Сьогодні на щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник Назарій Сабат. З липня 2023 року він вважався зниклим безвісти. Назарій Сабат  проживав у Дрогобичі, займався фасадними роботами.