Дрогобиччина прощається з захисником: на щиті повернувся у громаду Микола Яворський

Дрогобиччина прощається з захисником: на щиті повернувся у громаду Микола Яворський

Захищаючи Україну від російської агресії, загинув воїн з Дрогобицької громади Микола Яворський. Він з 8 серпня 2025 року за мобілізацією став до лав Збройних сил України.

Служив стрілцем-помічником, гранатометником 1 піхотного відділення 2 піхотного взводу 3 піхотної роти батальйону в/ч А4848.

На жаль, захисник загинув 4 листопада під час виконання бойового завдання з захисту Батьківщини на Покровському напрямку фронту.

З рідних у загиблого залишились мама, сестра, два брати та два вуйки.

Щоб віддати шану Воїну, на перехрестя Героїв прибули  духовенство, рідні, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та службовці, представники громади, друзі, побратими.

Вічна пам’ять Герою!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:59