Майже рік вважався зниклим безвісти: на щиті повернувся мешканець села Дережичі Володимир Франків

На вічний спочинок у Дрогобицьку громаду повернувся захисник з села Дережичі Володимир Франків. Під час повномасштабного вторгнення росії добровільно став на захист України та з 11 березня 2022 року поповнив лави ЗСУ.
Служив в 704-й окремій бригаді радіаційного, хімічного та біологічного захисту, у військових частинах А1108, А4674 та у 117 окремій важкій механізованій бригаді ЗСУ. Загинув під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку. З 23 листопада 2024 року вважався зниклим безвісти.

З рідних у захисника залишились син, дві сестри, племінники.
Щоб віддати шану воїну, на Перехрестя Героїв прибули рідні, духовенство, заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та службовці, представники громади, друзі, побратими.
Вічна пам’ять Герою!





