​Будівництво об’їзної Трускавця планують завершити до кінця року

Будівництво нової дороги, яка з’єднає Трускавець із Дрогобичем, планують завершити вже до кінця 2021 року.

Дорога матиме дві кільцеві розв'язки на сполученні з автошляхом, систему водовідведення з очищенням стічних вод, оновлені інженерні мережі, а також дорожні знаки, розмітку, бар'єри та інші невід'ємні атрибути якісної європейської дороги.

«Це один із наймасштабніших проєктів у Львівській області та стратегічно важливий для нашого регіону, який реалізовується у межах Програми Президента «Велике Будівництво». Новий автошляхбуде обходити карстові провали, що утворилися в 2017-2020 роках поблизу Стебника та які спричинили руйнування існуючої дороги», — зазначає голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Протяжність дороги становитиме 4км, які прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця і з'єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера. Завершити роботи планується цієї осені.

Загальна сума будівництва – понад 224 мільйони гривень.