​Об’їхати Дрогобиччину велосипедом: У вересні має стартувати велике будівництво велотрас

​Об’їхати Дрогобиччину велосипедом: У вересні має стартувати велике будівництво велотрас

Ще до кінця цього року довкола Борислава планують збудувати велодоріжки й велотраси різної складності загальною протяжністю 34,32 км, облаштують байк-парк. Для любителів скандинавської ходьби напрацюють 59,64 км пішохідних туристичних маршрутів. Тут буде оздоровча траса – теренкур, яка передбачає чергування пішохідної прогулянки із фізичними вправами.

На горі Цюхів Верх, що біля села Орів Трускавецької громади, збудують оглядову вежу з кутом огляду 360 градусів та краєвидами на Львів, а також Закарпатську та Івано-Франківську області.

Збудують цю туристичну інфраструктуру завдяки проєкту «Велобескиди». Він має охопити три територіальні громади нашого району – Східницьку, Бориславську і Трускавецьку. На його реалізацію з державного фонду регіонального розвитку скерують більше 9 мільйонів гривень, що заплановані цьогоріч в державному бюджеті на реалізацію проектів ДФРР, в тому числі програми Президента України «Велике будівництво».

Загальна ж вартість робіт становитиме 10 мільйонів 300 тисяч гривень, частину з яких співфінансують місцеві бюджети. Тендер з визначення підрядної організації, яка проводитиме роботи, завершився 20 серпня. Вже наступного тижня заплановане підписання угоди з переможцем — ПП «ІНТЕР-БУД-ІНВЕСТ».

«Такі проекти надзвичайно важливі, адже вони не лише розвивають економіку, але й об’єднують нас. Бо, насправді, немає більш емоційно сильніших моментів, ніж напитися лікувальної води в Східниці чи Трускавці й гайнути разом із сім’єю чи друзями велосипедом сучасними велодоріжками до Тустані. Саме за цим до нас приїжджають туристи і також цим цікавиться і місцеве населення. Це об’єднує зусилля всіх і допомагає ще сильніше укріпити Дрогобиччину на мапі України як туристично й інвестиційно привабливий регіон», – зазначає місцевий екскурсовод Святослав.

Завершити роботи з реалізації проекту «Велобескиди» планують до 30 листопада. То ж вже найближчим часом очікується старт робіт.

Крім цього, на Львівщині планують збудувати нову лісову автомобільно-пішохідну дорогу від гірськолижного об'єкта «Буковиця» зі стартовою точкою проєкту «Велобескиди» до Трускавця. Це в кілька разів пришвидшить шлях між двома курортами.

Тож незабаром туристична інфраструктура Дрогобиччини поповниться ще одним привабливим об’єктом.

17:08
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.