Дрогобич спортивний: З обласного бюджету скерують кошти на облаштування спортмайданчиків

Дрогобич спортивний: З обласного бюджету скерують кошти на облаштування спортмайданчиків

У Львівській обласній раді депутати проголосували за внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Це означає, що співфінансування з обласного бюджету на цілісне облаштування спортивних майданчиків Львівщині  зможуть отримати 8 територіальних громад, серед яких  Дрогобицька.

Про це заявив  під час доповіді на сесії Львівської обласної ради керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. За словами чиновника, модернізація спрортивних комплексів та майданчиків полягатиме в оновленні огорожі, освітленні та ландшафті, оскільки це відповідає концепції Комплексної програми.

 Окрім дрогобицької громади, кошти на оновлення спортивних площадок отримають у Великому Колодному Жовтанецької територіальної громади, Підгірцях Стрийської ТГ, Завидовичах Великолюбінської ТГ Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької ТГ, Старій Солі Старосамбірської ТГ та у Радехові.

 Додамо, що у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА, уже заплановано облаштування 13 спортивних майданчиків та 3 стадіонів, з яких 12  об’єктів  успішно завершені.

 

Загалом,  цьогоріч на Львівщині мають на меті облаштувати додатково ще дев'ять спортивних майданчиків.

11:29
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.