У Дрогобицькому районі триває велике будівництво трьох масштабних об’єктів

У Дрогобицькому районі триває велике будівництво трьох масштабних об’єктів

У Дрогобицькому районі у межах президентської програми «Велике будівництво» зводять масштабні сучасні об’єкти. Це будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг — центр публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» у Дрогобичі та будівництво нової школи у Новому Кропивнику Східницької громади. Окрім цього, на території трьох громад нашого району – Бориславської, Трускавецької та Східницької облаштовують туристичну інфраструктуру завдяки реалізації проєкту «Велобескиди».

Під час робочого візиту на Дрогобиччину перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з головою Дрогобицької РДА Степаном Кулиняк оглянули хід будівництва важливих та одних із найбільших з часів Незалежності для регіону об’єктів.

Так, у Новокропивницькому НВК активно тривають фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи шкільних приміщень, встановлюють систему опалення. Після завершення будівництва навчальний заклад зможе додатково прийняти до 130 школярів. Нині тут навчається 110 учнів та 20 дітей у підготовчій групі.

Цьогоріч у держбюджеті закладено ще 13 млн грн, а в місцевому – майже 5 мільйонів. Цих коштів вистачить, аби завершити новий НВК у Новому Кропивнику до кінця року. Будівельна готовність 53 %.

Будівельна готовність центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич», що у центральній частині Дрогобича — 94%. Завершити його планують вже цьогоріч. Так, аби він відповідав стандартам «Прозорого офісу», замість стін тут вже встановили сотні квадратних метрів вітражів. Окрім цього, вмонтували два ліфти вантажопідйомністю 630 кілограм кожен, щоб мешканцям, а особливо людям з обмеженими можливостями, було зручніше. На разі брукують територію навколо об’єкту та виконують внутрішні роботи. На сьогодні тривають внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території, улаштування серверної та монтаж електрообладнання.

Загальна вартість будівництва, яке розрахували на декілька років – 33 мільйони гривень. На цей рік передбачено основну суму коштів – 20 мільйонів гривень. Реалізація проєкту дасть можливість надавати адміністративні послуги 224 особам/день та створить додаткових 36 робочих місць.

Туристична інфраструктура, яку будують завдяки реалізації проєкту «Велобескиди», готова вже на 24%.

У межах проекту довкола Борислава облаштують велодоріжки й велотраси різної складності загальною протяжністю 34,32 км та байк-парк. Для любителів скандинавської ходьби напрацюють 59,64 км пішохідних туристичних маршрутів. Тут буде оздоровча траса – теренкур, яка передбачає чергування пішохідної прогулянки із фізичними вправами.

На горі Цюхів Верх, що біля села Орів Трускавецької громади, збудують оглядову вежу з кутом огляду 360 градусів та краєвидами на Львів, а також Закарпатську та Івано-Франківську області.

Проєкт «ВелоБескиди» реалізується коштами Державного бюджету через субвенцію Державний фонд регіонального розвитку. Кошторисна вартість проєкту 11, 8 млн гривень.

 

17:35
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.