«Велике будівництво-2021»: На Дрогобиччині з’явився центр «Дія» та стартувало будівництво нових доріг і шкіл

«Велике будівництво-2021»: На Дрогобиччині з’явився центр «Дія» та стартувало будівництво нових доріг і шкіл

Впродовж 2021 року у Дрогобицькому районі у межах програми Президента України «Велике будівництво» зводили та влаштовували масштабні інфраструктурні об’єкти. 

Так, уже до кінця минулого року свої двері для жителів понад стотисячної громади відкрив потужний новозбудований центр «Дія» у Дрогобичі. Він є найбільшим у Західній Україні і його будівництво обійшлося у 33 мільйони гривень.

Впродовж липня-серпня ремонт дороги протяжністю 12,3 км від Дрогобича до села Брониця, що на межі Самбірського району — завершили. Тут вистелили всі необхідні шари асфальтобетонного дорожнього покриття та влаштували необхідні конструкції для пішоходів. На це з державного бюджету скерували 122 мільйони гривень.

Також у 2021 році у районі почали реалізацію 4 суспільноважливих проєктів, які цього року завершать:

-Будівництво об’їзної дороги Трускавця

Протяжність дороги становитиме 4 км, які прокладають від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця і з'єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера. Загальна сума будівництва – понад 224 мільйони гривень.

-Добудова школи у Новому Кропивнику, що у Східницькій громаді

Після завершення будівництва навчальний заклад зможе додатково прийняти до 130 школярів. Для завершення робіт минулого року у держбюджеті заклали ще 13 млн грн, а в місцевому – майже 5 мільйонів.

-Облаштування туристичної інфраструктури — «Велобескиди» 

У межах проєкту довкола Борислава облаштують велодоріжки й велотраси різної складності загальною протяжністю 34,32 км та байк-парк. Для любителів скандинавської ходьби напрацюють 59,64 км пішохідних туристичних маршрутів. Тут буде оздоровча траса – теренкур, яка передбачає чергування пішохідної прогулянки із фізичними вправами. Кошторисна вартість проєкту 11, 8 млн гривень.

-Реконструкція стадіону «Галичина» у Дрогобичі

У межах програми Президента України «Велике будівництво» у Дрогобичі розпочали реконструкцію стадіону «Галичина». Для цього наприкінці минулого року з державного бюджету скерували 20 мільйонів гривень. Це субвенція на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.