Пошук за тегом «на щиті»
Роман Федьків служив із липня 2022 року. Увесь цей час стояв на захисті України від ворога. Життя воїна обірвалося 19 травня 2025 року, під час несення служби та захисту України.
На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду місцевий житель Юрій Варламов. З жовтня 2024 року він вважався зниклим безвісти. Юрій Варламов служив з 4 липня 2024 року.
Трускавецька громада зустріла полеглого Героя Євгенія Казанцева. Він служив головним сержантом І штурмового взводу військової частини А4638.
На передовій загинув 40-річний захисник з Дрогобича Олександр Кошелев. Він добровольцем став до лав ЗСУ та віддано боронив Україну від російських окупантів.
13 травня на щиті повернувся у Трускавецьку громаду воїн зі Станилі Віктор Калінін. До мобілізації працював водієм-механіком у санаторії «Трускавецький».
Трускавецька громада та вся Дрогобиччина прощається з солдатом Василем Лаврисем. Він служив у лавах Збройних Сил України на посаді водія-механіка відділення безпілотних авіаційних комплексів військової частини А1108.
У Бориславській громаді прощаються з Воїном Романом Іванишиним. Він з червня 2024 року вважався зниклим безвісти. Чоловік обрав професію кухаря та працював за фахом у Бориславі та Трускавці.
Захисник народився 8 січня 1999 року у селі Уличне, що у Трускавецькій громаді. Був стрільцем Національної гвардії України, захищав нашу державу від перших днів повномасштабного вторгнення росії.
Трускавецька громада та вся Дрогобиччина прощаються з Героєм Андрієм Петрусяком з села Доброгостів, який загинув, захищаючи Україну від росії. Андрій Петрусяк (28 травня 1978 р. – 13 лютого 2024 р.








