Пошук за тегом «на щиті»
Сьогодні, 2 квітня, Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Ігорем Цихоцьким. Захисник народився народився 25 січня 1970 року в Бориславі. Навчався у школі №4, а згодом – у ПТУ-7, де здобув фах електрика.
Сьогодні, 1 квітня, Дрогобиччина прощається із полеглим героєм, який загинув в російсько-українській війні Миколою Костишиним. Захисник народився 5 вересня 1983 року в Бориславі, де й проживав.
У Дрогобицькій громаді прощаються зі Захисником із села Рихтичі 44-річним Романом Пентаком. Роман Пентак служив з 16 березня 2022 року, постійно перебував на передових позиціях фронту, пройшов чимало гарячих точок.
Дрогобиччина прощається з двома Героями: на щиті до своїх громад повернулися Василь Піхоцький та Михайло Мякуш. Василь Піхоцький проживав у Бориславській громаді, був приватним підприємцем.
Сьогодні у Бориславську громаду на щиті повернувся Микола Кунців. Він загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Лиман Харківської області, майже рік вважався зниклим безвісти.
На щиті повернувся у Дрогобич 35-річний Стефан Гучко. Воїн майже рік вважався безвісти зниклим. До лав ЗСУ дрогобичанин долучився на початку 2023 року.
Сьогодні, 24 лютого, Дрогобиччина прощається з жителем Стебника 36-річним Володимиром Зайцевим, який боронив країну на передових позиціях фронту.
На Дрогобиччині прощаються з військовим старшим солдатом Іван Копачем. Чоловік був головним сержантом механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону в\ч А4722.
У Дрогобицькій громаді прощаються з місцевим жителем Михайлом Малинівським, який був учасником АТО та став на захист Батьківщини під час повномасштабного вторгнення ворога.








