Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Олегом Губановим

Сьогодні, 11 серпня, Дрогобиччина прощається з полеглим українським Героєм російсько-української війни — Олегом Губановим. Захисник був одним з добровольців, він став на захист України у 2015 році. Згодом у 2019 році демобілізувався, та з початком повномасштабного вторгнення повернувся на фронт, адже знову не зміг бути осторонь у найтемніші часи для нашої Держави. На жаль, захисник загинув у боротьбі за Україні, за свою землю та свій дім.


В останню дорогу та попрощатись з Героєм прибула вся Бориславська громада, заступники начальника Дрогобицької РВА — Олег Пилипців та Ярослав Пецюх. Мешканці громади та району. Духовенство. Всі рідні та близькі.
Світла пам'ять Герою. Ніколи не забудемо.





