Пошук за тегом «на щиті»
На війні загинув тренер-викладач з волейболу Бориславської ДЮСШ Володимир Рентюк. Він служив у складі 158-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.
Роман Цикваса дрогобичанин, місяць тому пішов добровольцем у лави ЗСУ, щоб боронити Україну від російської агресії. Прагнув захищати свій дім, свою родину.
Сьогодні, 30 червня, на щиті повертаються до своїх домівок військові Артемій Камишанченко та Андрій Поливко.
На щиті повернувся у Трускавецьку громаду Роман Дашко. Він служив у 3 десантно-штурмовому батальйоні. Роман Дашко був призваний на військову службу у травні 2024 року.
Трускавець та Майдан прощаються з полеглим Героєм Василем Геричем. Захисник служив водієм-електриком в І інженерному батальйоні в/ч А3817. До війська Василь Герич був призваний 10 березня 2022 року.
У Дрогобицькій громаді прощаються з Захисником Романом Городиським. Воїн вважався зниклим безвісти з листопада 2024 року. Раніше Роман Городиський проходив строкову військову службу у внутрішніх військах.
На щиті повернувся до Дрогобицької громади Володимир Михайленко. Він вважався зниклим безвісти з 2024 року. Володимир Михайленко став на захист України навесні 2024 року.
У Дрогобицькій громаді прощаються з Віктором Грачовим. Він служив навідником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти в/ч А 4574.
На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду Воїн Юрій Марків. Він служив у складі 254 окремого батальйону ТрО 118 окремої бригади ТрО ЗСУ.








