На щиті повернувся у Бориславську громаду Володимир Леськів

Бориславська громада прощається зі Захисником, мужнім Воїном Володимиром Леськівим. Він загинув в районі населено пункту Нова Січ Сумської області.
До повномасштабного вторгнення Володимир Леськів працював у охороні в ПАТ “Укрнафта” та на підприємстві “Боровик” у Бориславі. 28 серпня 2024 року став на захист України, служив старшим солдатом у 425-му окремому штурмовому полку «Скала». 21 липня 2025 року загинув під час виконання бойового завдання в районі населено пункту Нова Січ Сумської області.

Щоб віддати шану полеглому Воїну, на Перехрестя Героїв прибули духовенство, рідні, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк разом зі заступниками, представники Бориславської громади та друзі.
Вічна пам’ять Герою.


