На щиті повернулися на Дрогобиччину Іван Рубаш та Андрій Мельник

На щиті повернулися на Дрогобиччину Іван Рубаш та Андрій Мельник

Сьогодні дві громади Дрогобиччини зустріли Воїнів, які, на жаль, повернулися до своїх домівок на щиті. Це дрогобичанин Іван Рубаш та трускавчанин Андрій Мельник

Андрій Мельник був призваний до ЗСУ 1 січня 2025 року. Служив старшим навідником 3 мінометного розрахунку 1 мінометного взводу мінометної батареї мотопіхотного батальйону військової частини А5003. Загинув 21 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Шахове Покровського району Донецької області. У нього залишилися матір, молодший брат та дружина. 

Іван Рубаш долучився до лав ЗСУ 1 березня 2022 року. Проходив службу в Донецькій області на Лиманському напрямку фронту. Був старшим водієм автомобільного відділення в/ч А 3719. Гідно виконував військовий обов’язок, був нагороджений «Золотим Хрестом» від головнокомандувача Олександра Сирського.

Загинув воїн 21 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання, поблизу села Ямпіль Краматорського району, Донецької області.

Із рідних в Героя залишились дружина, троє дітей, шість онуків та рідна сестра.

Попрощатись із загиблими Героями прибули начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, представники місцевого самоврядування Трускавецької та Дрогобицької громад, духовенство району, побратими, друзі, рідні, небайдужі мешканці.

Вічна слава героям. Назавжди в строю.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
21:39