Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Володимиром Ільчишиним

Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Володимиром Ільчишиним

Дрогобичанин Володимир Ільчишин був призваний до лав ЗСУ у 2023 році. Служив у 67 батальйоні 103 бригади територіальної оборони України. Виконував бойові завдання у гарячих точках. 

Після отриманого поранення, перебував на лікуванні й реабілітації. На жаль, його серце перестало битися 31 серпня 2025 р.



Щоб віддати шану Воїну, на Перехрестя Героїв прибули духовенство, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, представники громади, рідні, друзі, побратими, мешканці міста. 

Вічна пам’ять Герою.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:27