Пошук за тегом «на щиті»
Захищаючи Україну від російської агресії, загинув воїн з Дрогобицької громади Микола Яворський. Він з 8 серпня 2025 року за мобілізацією став до лав Збройних сил України.
Сьогодні у Дрогобицькій громаді з шаною та скорботою прощаються з Воїнами Євгеном Маршалком з Дрогобича та Іваном Музичаком з села Почаєвичі.
У Стебник на щиті повернувся Денис Денисенко. Воїн родом з Прилуцького району Чернігівської області, там і проживав, поки не стало небезпечно залишатися.
У Дрогобицьку та Східницьку громаду на щиті повернулися захисники Олег Коник з села Почаєвичі та Михайло Смеречак з селища Підбуж.
На вічний спочинок у Дрогобицьку громаду повернувся захисник з села Дережичі Володимир Франків. Під час повномасштабного вторгнення росії добровільно став на захист України та з 11 березня 2022 року поповнив лави ЗСУ.
Сьогодні, 6 листопада, у Дрогобицькій громаді прощаються з двома захисниками, які стояли на обороні нашої країни від російських окупантів: Степаном Малцьем та Володимиром Солохою-Климчаком.
Сьогодні у Трускавецьку громаду на щиті повернувся Володимир Мартинець. Він служив з 26 лютого 2022 року.
Сьогодні, 29 жовтня, Трускавецька громада віддала шану та провела в останню дорогу захисника України, снайпера-розвідника Олега Гамеру. Олег Васильович Гамера народився 9 квітня 1998 року у Трускавці.
Сьогодні, 25 жовтня, Дрогобицька громада прощається з Героєм зі Стебника Тарасом Клапатим, який служив з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.








