Пошук за тегом «на щиті»
Сьогодні, 15 грудня, Дрогобиччина прощається з двома полеглими героями, які загинули та віддали своє життя в російсько-українській війні.
Захисник народився 5 листопада 1981 року. Разом із родиною мешкав у Кривому Розі. Коли його донька вступила на навчання до ДДПУ ім. Івана Франка, Андрій відкрив для себе Дрогобич і щиро полюбив це місто.
Дрогобиччина втратила ще одного захисника — Петра Годило, який віддав життя, боронячи Україну. Петро Годило народився 15 квітня 1982 року у Дрогобичі.
Сьогодні, 8 грудня, Дрогобиччина прощається з полеглим Героєм, який віддав своє життя в російсько-українській війні. Роман Федис народився 24 квітня 1994 року в Бориславі.
Дрогобиччина втратила ще одного свого захисника — Олександра Соломчака, який загинув, виконуючи бойове завдання на фронті.
У Дрогобицьку і Бориславську громади на щиті повернулися захисники Роман Мачишин та Назар Поплавський. Вони до останнього подиху стояли на обороні нашої країни.
Сьогодні у Бориславській громаді прощаються зі захисником Орестом Войтовичем. Він стояв на захисті України з листопада 2024 року.Він служив у 5-й окремій важкій механізованій бригаді.
Євген Джонс – випускник Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. З перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист України й, попри важке поранення у квітні 2022 року, повернувся до служби.
Сьогодні, 22 листопада, у Дрогобицьку громаду на щиті повернувся захисник Василь Тиць. Він був радіотелефоністом 3-го відділення взводу спостереження розвідувальної роти в/ч А4056.








