Дрогобиччина прощається з полеглим Героєм Андрієм Терпієм

Сьогодні, 19 січня, Дрогобиччина прощається з полеглим Героєм російсько-української війни — Андрієм Терпієм.
Уродженець села Бистриця був мобілізований та став до лав ЗСУ у 2024 році, з вересня виконував бойові завдання на передових позиціях фронту, як стрілець, помічник гранатометника протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки в/ч А4574.
На жаль, воїн загинув 2 листопада 2024 року поблизу села Катеринівка на Покровському напрямку. Офіційно загибель Андрія Терпія підтвердили лише тепер, тож тіло захисника нарешті змогли повернути додому для поховання та прощання в останню дорогу.
З рідних у полеглого воїна залишились мама, батько, два брати та племінники.
Попрощатись з полеглим героєм Дрогобицького району прибув заступник начальника Дрогобицької РВА — Олег Пилипців, службовці Дрогобицької РВА, представники місцевого самоврядування, духовенство району, рідні героїв, побратими, друзі. Всі небайдужі мешканці.
Вічна пам’ять полеглим героям! Співчуття їхнім рідним.



