Дрогобиччина прощається зі захисником Остапом Василенком

Дрогобиччина прощається зі захисником Остапом Василенком

Сьогодні, 10 лютого, Дрогобицька громада прощається з 32-річним захисником – Остапом Василенком. Він служив за контрактом у ЗСУ з 2024 року.

До повномасштабного вторгнення Остап Василенко тривалий час працював на заводі Leoni. Після підписання контракту зі ЗСУ доєднався до 103-ї бригади ТрО. Виконував бойові завдання на передових позиціях фронту у складі 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Магура» та 95-ї ОДШБ. Служив у гарячих точках фронту, зокрема, на Курському напрямку (Суджа).

Останнім часом був командиром взводу управління роти безпілотних наземних систем 1 батальйону безпілотних систем в/ч А7031. Нещодавно отримав звання лейтенанта. На жаль, помер у Сумській обласній клінічній лікарні 3 лютого 2026 року.

На перехрестя Героїв віддати шану Захиснику прибули заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, службовці Дрогобицької РВА, представники Дрогобицької громади, рідні, друзі, побратими.

Вічна пам'ять Герою, співчуття рідним.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:49