Дрогобиччина прощається зі захисником Остапом Василенком

Сьогодні, 10 лютого, Дрогобицька громада прощається з 32-річним захисником – Остапом Василенком. Він служив за контрактом у ЗСУ з 2024 року.
До повномасштабного вторгнення Остап Василенко тривалий час працював на заводі Leoni. Після підписання контракту зі ЗСУ доєднався до 103-ї бригади ТрО. Виконував бойові завдання на передових позиціях фронту у складі 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Магура» та 95-ї ОДШБ. Служив у гарячих точках фронту, зокрема, на Курському напрямку (Суджа).
Останнім часом був командиром взводу управління роти безпілотних наземних систем 1 батальйону безпілотних систем в/ч А7031. Нещодавно отримав звання лейтенанта. На жаль, помер у Сумській обласній клінічній лікарні 3 лютого 2026 року.
На перехрестя Героїв віддати шану Захиснику прибули заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, службовці Дрогобицької РВА, представники Дрогобицької громади, рідні, друзі, побратими.
Вічна пам'ять Герою, співчуття рідним.



