Пошук за тегом «на щиті»
Сьогодні, 5 березня, Дрогобиччина прощається з полеглим героєм Максимом Худієнком. Захисник народився у місті Берестин (Харківська область).
Сьогодні, 4 березня, у Східницькій громаді прощаються зі Захисником, відданим воїном Іваном Савчиним.
У Дрогобицькій громаді прощаються з захисником з Лішні Назаром Тимківим, випускником державного ліцею імені Героїв Крут та Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Сергій Грунт – випускник Львівського національного лісотехнічного університету. У цивільному житті працював у сфері громадського харчування.
На щиті повертається у Дрогобицьку громаду захисник Антон Мельник. Він став на захист України у перші дні повномасштабного вторгнення, а згодом приєднався до лав Збройних сил України.
Сьогодні, 16 лютого, Дрогобицька громада з глибоким болем зустріла «на щиті» двох захисників України, чиї життя обірвалися під час виконання військового обов’язку.
Сьогодні, 15 лютого, у Дрогобицьку громаду «на щиті» повернувся захисник України, 35-річний стебничанин, капітана поліції Юрій Орсуляк. Він був прикладом мужності та професійності.
Володимир Мойшевич став до лав ЗСУ у травні 2024 року. Служив в 115-ій окремій механізованій бригаді, чесно й віддано виконуючи свій військовий обов'язок.
Сьогодні, 10 лютого, Дрогобицька громада прощається з 32-річним захисником – Остапом Василенком. Він служив за контрактом у ЗСУ з 2024 року.








