На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник Андрій Валюх

На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник Андрій Валюх

У Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником зі села Раневичі, солдатом Андрієм Валюхом.

Він служив в 1 механізованій бригаді, мав позивний Джокер. Його згадують як веселого і доброго чоловіка, турботливого товариша, що проявилося і під час служби. На фронті дуже переймався за долю побратимів. Не залишив їх і перед важливим боєм, хоча міг скористатися відпусткою. На жаль, цей бій став для нього останнім. Захисник загинув 4 квітня 2026 року, йому було 40 років. 

Щоб віддати шану захиснику, на перехрестя Героїв прибули рідні, духовенство, заступники начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців та Ярослав Пецюх, представники Дрогобицької громади, друзі, побратими.

Вічна пам’ять Герою!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:19