Пошук за тегом «на щиті»
У Дрогобицькій та Східницькій громадах прощаються зі захисниками Сергієм Киріченком та Василем Диким. Вони ціною життя стояли на захисті України від росії.
Сьогодні, 2 лютого, Дрогобиччина прощається із полеглим героєм Анатолієм Левченком. Анатолій народився 28 грудня 1978 року в Бориславі, мешкав в селі Ясениця-Сільна, звідки походить його родина.
Богдан Редель став на захист України у серпні 2023 року. Служив солдатом, долучившись до лав Збройних Сил України у складі 118-ї окремої механізованої бригади.
Василь Левко проживав з сім'єю в селі Доброгостів. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України від російських окупантів.
Сьогодні, 21 січня, Дрогобицький район прощається з полеглим героєм Іваном Скалеєм. Захисник народився 16 травня 1997 року в селі Смільна на Дрогобиччині (тепер Східницька громада), там закінчив місцеву школу.
На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду 33-річний захисник Андрій Лех.
Сьогодні, 19 січня, Дрогобиччина прощається з полеглим Героєм російсько-української війни - Андрієм Терпієм.
На щиті повернувся у Бориславську громаду захисник Олексій Сабат. Він з березня 2024 року вважався зниклим безвісти.Олексій Сабат не залишався осторонь оборони України.
Сьогодні, 15 грудня, Дрогобиччина прощається з двома полеглими героями, які загинули та віддали своє життя в російсько-українській війні.








