У Трускавці під головуванням Святослава Шевчука відбувся Архиєрейський Синод Єпископів УГКЦ

У Трускавці під головуванням Святослава Шевчука відбувся Архиєрейський Синод Єпископів УГКЦ

Напередодні у Трускавці під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулося засідання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні. У межах засідання говорили про душпастирську діяльність Церкви в умовах воєнного стану.

У межах візиту відбулася спільна зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з керівництвом району. Участь у зустрічі взяли начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк та голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич. 

«Мав за велику честь взяти участь у зустрічі з Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав та Єпископами України у межах засідання Синоду Єпископів, який цьогоріч вирішили провести  у Трускавці.

В найтяжчі часи історії українського народу Церква була тим дороговказом, який просвічував та вів народ до омріяної незалежності. Церковним діячам доводилось виконувати не лише духовно-просвітницькі, а й політичні функції. Сьогодні вони також гідно несуть свою ношу», — зазначив Степан Кулиняк.

Окрім цього, Блаженніший Святослав зустрівся з родинами тимчасово переміщених осіб, які перебувають в єпархіальному реабілітаційному центрі «Оранта». Діти привітали Главу Української Греко-Католицької Церкви та подарували йому картину, яку самі ж намалювали.

Зазначимо, сьогодні лідери Української Церкви гідно несуть відповідальність не лише за християнство, як інституцію, а й долю нашого народу. Їх слово та дії на передовій з кожним українським бійцем. Зокрема, Українська Греко Католицька Церква створила розгалужену систему забезпечення житлом вимушено переселених осіб в об’єктах церковної інфраструктури. Завдяки активній діяльності Благодійного фонду «Карітас України» ми отримали сотні тонн гуманітарної допомоги від закордонних жертводавців.

Своєю міцною молитвою до Бога та щирою працею ми обов’язково подолаємо цю зловісну ворожу навалу. Віра в торжество справедливості – переможе!

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:48
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.