TOP NEWS

Степан Кулиняк відвідав єврейський меморіал у Броницькому лісі
Сьогодні, 27 січня, у Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк разом з головою Дрогобицької районної ради – Андрієм Шевкеничем відвідали єврейськ
Поблизу Борислава стартували гірськолижні змагання «Bukovytsia OPEN»
На схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» поблизу Борислава стартував «Bukovytsia OPEN» - український етап міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».
На Дрогобиччині формують територіальну оборону району
З 1 січня 2022 року в державі розгортаються сили територіальної оборони. У адмінстративних межах Дрогобицького району сформовано район територіальної оборони.
Папа Римський помолився за мир в Україні
Середа, 26 січня 2022 року, з ініціативи Папи Франциска була проголошена Днем молитви за мир, зважаючи на ситуацію в Україні.
У Дрогобицькій РДА перевірять правові підстави оголошення міською владою Дрогобича конкурсу з перевезення пасажирів
Для відкриття нових маршрутів загального користування з перевезення пасажирів організатор перевезень має отримати та погодити паспорти маршрутів з Державною службою України з безпеки на транспорті.
У Дрогобицькому районі тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень
У Дрогобицькому районі продовжують регулярні перевірки на маршрутах приміського сполучень щодо дотримання правил перевезення пасажирів.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.