TOP NEWS

Проїзд для учнів мистецьких шкіл у межах району хочуть зробити безкоштовним
Учнів мистецьких шкіл Дрогобицького району громадський транспорт має возити безкоштовно. З такою ініціативою виступили депутати Дрогобицької районної ради.
У Дрогобицькому районі створять мережу ліцеїв з 11 навчальних закладів
Прогнозована мережа ліцеїв у дрогобицькому районі становить 11 навчальних закладів такого рівня.
Автівки свободи: з Дрогобиччини передали ще два авто для ЗСУ
У Дрогобицькому району не перестають працювати для перемоги, допомагаючи  воїнам ЗСУ, котрі захищають українські кордони від російського ворога.
Open Call на розроблення туристичного логотипу Дрогобицького району
Дрогобицька районна військова адміністрація оголошує відкритий конкурс на розроблення туристичного логотипу Дрогобицького району. Хто може взяти участь?  Як і професійні дизайнери, так і аматори.
28 липня Україна вперше святкує День Української Державності
Сьогодні, 28 липня, Україна вперше святкує День Української Державності.  Історія української державності — це не 30 років незалежності.
У Дрогобицькому районі створюють консультаційно-координаційний центр для переселенців
При Дрогобицькій районній військовій адміністрації запрацює консультаційно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.
Голови громад Дрогобиччини мають перевірити якість водопостачання на своїх територіях, - рішення районної комісії ТЕБ та НС
Районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо необхідності забезпечення керівниками територіальних громад Дрогобицького району комісійних перевірок щодо дотримання санітарного законодавства підприємствам централізованог
З Дрогобиччини до бійців-артилеристів вирушила чергова автівка
Бійці-артилеристи одного з військових формувань ЗСУ вкотре отримали автівку з Дрогобиччини.
Легкоатлетка з Дрогобиччини представить Україну на чемпіонаті світу
21-річна уродженка Дрогобиччини Мар‘яна Шостак позмагається на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Спортсменка побіжить естафету 4х400м.  Змагання відбуваються у США.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.