TOP NEWS

Мер міста Кременчук подякував Дрогобиччині за допомогу
Російська агресія продовжує нищити українські міста. Кременчук - одне з тих міст, про котре сьогодні знає вся Україна.
“Мистецтво нескорених”: у Дрогобичі відбудеться аукціон на підтримку ЗСУ
У Дрогобицькому районі відбудеться виставка-аукціон під назвою “Мистецтво нескорених”, котра спрямована об’єднати українських художників, а всі виручені кошти передати на потреби ЗСУ.
Рятувальники Дрогобиччини запрошують на роботу: кого беруть та яка зарплата
2 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що розміщується у Дрогобичі, оголошує набір на службу цивільного захисту.
За кошти благодійників зі Східницької громади на передову передадуть бронетранспортер
Напередодні благодійний фонд «Братів Дуліб‘яників», що із Східницької територіальної громади, передали на армію бронетранспортер.
У Дрогобицькому районі напрацьовують механізм соціалізації ВПО
Сьогодні, 13 травня, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулась координаційна нарада щодо актуальних питань внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Дрогобицькому районі.
Понад 1000 учнів з числа ВПО навчаються у школах Дрогобицького району
Вже близько двох місяців як у школах Дрогобицького району відновили навчальний процес. Окрім місцевих учнів дистанційне навчання у районі організували і для внутрішньо переміщених дітей.
З Дрогобиччини на передову відправили ще одну швидку та вантажний автомобіль
Дрогобиччина продовжує підтримувати українську армію.  У четвер, 12 травня, з Дрогобича відправили ще одну карету швидкої допомоги, а також вантажний автомобіль на потреби Збройних сил України.
У Трускавці під головуванням Святослава Шевчука відбувся Архиєрейський Синод Єпископів УГКЦ
Напередодні у Трускавці під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулося засідання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні.
У Дрогобицький район релокувалось 9 підприємств
9 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Дрогобиччину у межах реалізації програми евакуації виробничих потужностей підприємств із зон бойових дій на більш безпечні території.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.